SK CZ HU DE

Princess Insert

Blaze King - Princess Insert - katalytická krbová vložka s dobou horenia 9 hodín pri výkone 11,6kW na jedno naloženie.

Blaze King - Princess Insert - katalytická krbová vložka s dobou horenia 9 hodín pri výkone 11,6kW na jedno naloženie.

Blazeking " Princess" Insert " je veľká katalytická krbová vložka - sestra krbových kachlí Princess, ktoré sú druhé "najúčinnejšie katalytické kachle na svete" . Jedná sa o menšiu sestru - verziu  ktorá v ničom nezaostáva za Kingom - je stavaná pre menšie priestory. Toto jedinečné prvenstvo získala firma Blazeking zásluhou vývoja technológií, počas svojej 35 ročnej tradície vo výrobe veľkých krbových kachlí. Absolútna výnimočnosť tohoto modelu je zakotvená vo vysokej účinnosti spaľovania - max.až 86% a možnosťou ekonomického spaľovania s horením po dobu až 27 hodín!

Ak hľadáte "mercedes" medzi výrobcami kachlí a krbových vložiek - Vaša voľba je správna - je ním práve Blaze King.

Je to práve firma Blazeking, ktorá vynašla v r.1983 prvé hybridné kachle za použitia teplovzdušného systému vykurovania a katalytického konvertora. V r. 1984 získala prvé vyhlásenie o zhode s č.001 v Severnej Amerike pre prvé kachle s čistým spaľovaním.

Účinnosť skutočných nameraných hodnôt dokazujú testy meraní agentúry EPA, ktoré sú odrazom reálneho fungovania kachlí.

Krbová vložka  PRINCESS - má po kachliach KING jedno z najväčších a najhlbších ohnísk na trhu. Do ohniska sa vmestí až 24kg tvrdého dreva čo činí 0,071m3. Tento ukazateľ nie je iba ukazateľom vysokého výkonu krbovej vložky, ale hlavne u zn. Blazeking ukazateľom, že vložka Blazeking má o 33% menšiu spotrebu dreva. Vďaka jedinečnej kombinácii termostatu a technológii katalytického spaľovania dokážu toto množstvo paliva na jedno plné naloženie pece udržovať v stave horienia po dobu až 27 hodín pri ekonomickej prevádzke.

Krbová vložka PRINCESS je vložka vhodná pre väčšie obytné domy, domy s nižšími klimatickými teplotami príp. domy kde je potreba po dlhšiu dobu udržovať teploty pre vykurovací cyklus.

Krbová vložka  PRINCESS je vložka  výnimočná svojími technickými parametrami. Jedná sa o vysoko hodnotnú vložku, ktorá je jedinečná na trhu s prínosom vysokého ekonomického efektu využitia paliva v prevedení na najvyššom kvalitatívnom stupni. Verzia Princess je popri kachliach KING druhou najprestížnejšou položkou medzi kachľami a vložkami a radí sa s KINGOM  k vlajkovým lodiam amerických a kanadských kachlí, ktorá údáva trend vývoja ekonomického a ekologického spaľovania na svete.

Technické parametre:               EPA                                                                       SZÚ

príkon:                                                                                                                     14,07 kW

výkon men./max:    11,59 kW po dobu 9 hodín                                                       11,71/15 kW

max.tepelný príkon: 121KW (údaj na jedno plné naloženie pri optimálnom výkone)

účinnosť: 86% pri optimálnom výkone (testované hodnoty EPA 80%)                       83,23 %

vykurovacia plocha: 93 - 214m2

doba horenia: až 27 hodín pri ekonomickom režime

emisie: 2,0g/hod

veľkosť ohniska: 0,071m3

dymovod: 152mm

kapacita dreva v ohnisku: 17,2kg mäkké, 24kg tvrdé

spotreba dreva:                                                                                                          3,2 kg/hod

hmotnosť:       159kg

Viac foto viz: galéria 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie