SK CZ HU DE

Ashford 20

Ashford 20

Ashford 20

Krásna a elegantná liatinová katalytická piecka s nožičkami Blaze King Ashford 20.1 v nadčasovom prevedení v mimoriadne kvalitnej liatine je novinkou na trhu vo výrobe Blaze King. Detailne prepracovaný povrch a krivky dáva Ashfordu prestížne postavenie v dizajne.

Naši remeselníci používajú nadčasovú technológiu pri výrobe liatiny. Pri výrobe kachlí Ashford 20.1 vytvorili krásny a elegantný kus nábytku s množstvom majstrovsky a detailne prepracovaných kriviek.

Jedinečné prvenstvo získala firma Blazeking zásluhou vývoja technológií, počas svojej 35 ročnej tradície vo výrobe veľkých krbových kachlí. Výnimočnosť modelu Ashford 20 je zakotvená vo vysokej účinnosti spaľovania - max.až 83% a možnosťou ekonomického spaľovania s horením po dobu až 20 hodín!
Ak hľadáte "mercedes" medzi výrobcami kachlí - Vaša voľba je správna - je ním práve Blaze King.
Je to práve firma Blazeking, ktorá vynašla v r.1983 prvé hybridné kachle za použitia teplovzdušného systému vykurovania a katalytického konvertora. V r. 1984 získala prvé vyhlásenie o zhode s č.001 v Severnej Amerike pre prvé kachle s čistým spaľovaním.
Účinnosť skutočných nameraných hodnôt dokazujú testy meraní agentúry EPA, ktoré sú odrazom reálneho fungovania kachlí.
Kachle Ashford 20.1  - sa radia medzi stredné ohniská svojho typu na trhu. Do ohniska sa vmestí až 18kg tvrdého dreva čo činí 0,05m3. Tento ukazateľ nie je iba ukazateľom vysokého výkonu kachlí, ale hlavne u zn. Blazeking ukazateľom, že kachle Blazeking majú o 33% menšiu spotrebu dreva. Vďaka jedinečnej kombinácii termostatu a technológii katalytického spaľovania dokážu na jedno plné naloženie pece toto množstvo paliva udržovať v stave horienia po dobu až 20 hodín pri ekonomickej prevádzke.

Ashford je k dispozícii vo farbe čierna oceľ, gaštanová glazovaná s vysokým leskom smaltovaná a polnočná  modrá pololesklá smaltovaná. Ovládanie dvierok a By passu je drevo vo farbe orech. Tým je vytvorený pocit luxusného detailu pri každom používaní kachlí.  Nastaviteľný, duálny zámok dvierok pôsobí pozitívne a bezpečne pri zatváraní a je ľahko ovládateľný.

Kachle ASHFORD 20.1  sú kachle vhodné pre stredné obytné domy o veľkosti 84-140m2 vykurovacej plochy, domy s nižšími klimatickými teplotami príp. domy kde je potreba po dlhšiu dobu udržovať teploty pre vykurovací cyklus.
Kachle ASHFORD 20.1 sú kachle výnimočné svojími technickými parametrami. Jedná sa o vysoko hodnotné kachle, ktoré sú jedinečné na trhu s prínosom vysokého ekonomického efektu využitia paliva v prevedení na najvyššom kvalitatívnom stupni. Verzia ASHFORD je verziou strednej rady klasickej katalytickej pece z rodiny Blaze King - amerických a kanadských kachlí, ktorá údáva trend vývoja ekonomického a ekologického spaľovania na svete.
...
Technické parametre:        EPA                                                                                SZÚ

príkon:                                                                                                                        11,95 kW

výkon men./max.:   9,4 kW po dobu 8 hodín na jedno naloženie                                 9,32/14 kW
max.tepelný príkon: 91 KW (údaj na jedno plné naloženie pri optimálnom výkone)
účinnosť: 83% pri optimálnom výkone (testované hodnoty EPA 77%)                          77,97 %
vykurovacia plocha: 84 - 140m2
doba horenia: až 20 hodín pri ekonomickom režime
emisie: 1,34g/hod
veľkosť ohniska: 0,05m3
dymovod: 152mm
kapacita dreva v ohnisku: 13,5kg mäkké, 18kg tvrdé
hmotnosť: verzia ohnisko s nožičkami 202 kg

spotreba dreva:                                                                                                           2,7 kg/hod

Viac foto viz: galéria

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie