SK CZ HU DE

Briarwood II

Krbové kachle so sekundárnym spaľovaním Briarwood II.

Krbové kachle so sekundárnym spaľovaním Briarwood II.

Jedinečné a cenovo dostupné kanadské krbové kachle Briarwood II od popredného výrobcu Blazeking, výrobca USA/KANADA - ktorý obsadil prvú priečku v celosvetovom meradle EPA v účinnosti , efektívnosti horenia, výške emisií produktov a celkovej dľžke horenia dreva.

Ak hľadáte "mercedes" medzi výrobcami kachlí - Vaša voľba je správna - je ním práve Blaze King. (graf horenia pece "KING")

Je to práve firma Blazeking, ktorá vynašla v r.1983 prvé hybridné kachle za použitia teplovzdušného systému vykurovania a katalytického konvertora. V r. 1984 získala prvé vyhlásenie o zhode s č.001 v Severnej Amerike pre prvé kachle s čistým spaľovaním.

Účinnosť skutočných nameraných hodnôt dokazujú testy meraní agentúry EPA, ktoré sú odrazom reálneho fungovania kachlí.

Briarwood II sú obzvlášť výnimočné veľkým pohľadom na prekrásny oheň, čo vytvára atmosféru otvoreného krbu vďaka veľkému presklenému rámu dvierok.

BRIARWOOD II - sa radí vďaka veľkému širokoúhlemu ohnisku o pomere strán 16:9  medzi pece s európskym designom avšak kanadsko - americkou kvalitou technológie horenia a sekundárneho spaľovania v ohnisku. Pec svojím veľkým ohniskom ktoré je plné prekrásnych plameňov kladne pôsobí na harmóniu - relax a pohodu.

Moderné krbové kachle Blaze King - Briarwood II vďaka nekatalytickej technológii sekundárneho spaľovania ponúkajú dokonalé spaľovanie s priamym pohľadom na oheň. Boli navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu a maximálnu flexibilitu umiestnenia s možnosťou umiestnenia aj do výklenku.

Ohnisko strednej veľkosti umožňuje eliminovať nepríjemnosti spojené s častým prikladaním dreva. Ohnisko je obložené ohńovzdornými tehlami ktoré umožňujú vysoké sálanie tepla priamo do miestnosti. Sekundárne spaľovanie umožňuje optimalizáciu účinnosti a čistenia skla dvierok.

Veľké presklené dvierka sú v Kanade výnimočné, umožňujú pohľady na oheň z rôznych uhlov. Teplo a krásu ohňa je možné zvýrazniť pridaním ozdobného rámu dvierok v príplatkovej verzii zlatá alebo strieborná.

Zvýšenie cirkulácie vzduchu po miestnosti zabezpečuje KIT s ventilátorom, je to príplatková sada obsahujúca výkonný ventilátor s doskami pre uchytenie a cirkuláciu vzduchu okolo plášťa pece.

Pece Blazeking Briarwood II budú dostupné na trhu a k odberu v 1.11. 2014.

Technické údaje:         EPA                                                                    SZÚ

príkon:                                                                                                 13,12 KW

reguľovateľný a menovitý výkon/ max: 3,1-11,7kW                              3,1-11,7       8,5/15 kW    

šírka x výška x hľbka: 699 x 788 x 457mm

hmotnosť: 150kg

veľkosť spaľovacej komory: 0,0588m3

dymovod: o152mm

rozmer dvierok: 559 x 279mm

vykurovacia plocha: 111,6m2

max. rozmer polien: na šírku 559mm

na hľbku 305mm

emisie EPA: 3,5g/hod.                                                                          

doba horenia na jedno naloženie : 6-8 hodín

celková účinnosť/max. účinnosť: 70,5 / 79,7%                                       66,24

odolnosť keramického skla: 760°C

spotreba dreva:                                                                                      2,97kg/hod.

možnosť prídavného ventilátora s reguláciou rýchlosti

Viac foto viz: galéria

Briarwood II - horenie a prevádzka kanadskej pece so sekundárnym spaľovaním od výrobcu Blaze King

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie