SK CZ HU DE

Sirocco 30

Blazeking Sirocco 30 výkon 10,63kW po dobu 10 hodín na jedno naloženie

Blazeking Sirocco 30 výkon 10,63kW po dobu 10 hodín na jedno naloženie

Blazeking " SIROCCO 30 " sú  veľké katalytické krbové kachle s klasickými líniami v nadčasovom designe. Jedná sa o ďaľšie veľmi kvalitné katalytické kachle prestížnej zn. Blazeking.

Jedinečné prvenstvo získala firma Blazeking zásluhou vývoja technológií, počas svojej 35 ročnej tradície vo výrobe veľkých krbových kachlí. Výnimočnosť modelu Sirocco 30 je zakotvená vo vysokej účinnosti spaľovania - max.až 81% a možnosťou ekonomického spaľovania s horením po dobu až 30 hodín!

Ak hľadáte "mercedes" medzi výrobcami kachlí - Vaša voľba je správna - je ním práve Blaze King.

Je to práve firma Blazeking, ktorá vynašla v r.1983 prvé hybridné kachle za použitia teplovzdušného systému vykurovania a katalytického konvertora. V r. 1984 získala prvé vyhlásenie o zhode s č.001 v Severnej Amerike pre prvé kachle s čistým spaľovaním.

Účinnosť skutočných nameraných hodnôt dokazujú testy meraní agentúry EPA, ktoré sú odrazom reálneho fungovania kachlí.

Kachle Sirocco 30 - sa radia medzi veľké  ohniská svojho typu na trhu. Do ohniska sa vmestí až 26,3kg tvrdého dreva čo činí 0,077m3. Tento ukazateľ nie je iba ukazateľom vysokého výkonu kachlí, ale hlavne u zn. Blazeking ukazateľom, že kachle Blazeking majú o 33% menšiu spotrebu dreva. Vďaka jedinečnej kombinácii termostatu a technológii katalytického spaľovania dokážu na jedno plné naloženie pece toto množstvo paliva udržovať v stave horienia po dobu až 30 hodín pri ekonomickej prevádzke.

Kachle Sirocco 30 je možné prispôsobit tak, aby sa hodili k zariadeniu vo vašom dome. Kachle je možné objednat bud s podstavcom, alebo s nožickami v liatinovom prevedení. K dispozícii je aj verziakachlí s vrchným konvektorom ( nutné, aby boli nainštalované ventilátory), ktorý zvýši výkon kachlí. Dizajn kachlí je možné dotvorit výberom doplnkov v saténovom prevedení.

Kachle Sirocco 30 sú kachle vhodné pre stredné až veľké obytné domy o veľkosti 102 -223m2 vykurovacej plochy, domy s nižšími klimatickými teplotami príp. domy kde je potreba po dlhšiu dobu udržovať teploty pre vykurovací cyklus.

Kachle Blaze King - Sirocco sú kachle výnimočné svojími technickými parametrami. Jedná sa o vysoko hodnotné kachle, ktoré sú jedinečné na trhu s prínosom vysokého ekonomického efektu využitia paliva v prevedení na najvyššom kvalitatívnom stupni. Verzia Sirocco 30 je verziou veľkej rady katalytickej pece z rodiny Blaze King - amerických a kanadských kachlí, ktorá údáva trend vývoja ekonomického a ekologického spaľovania na svete.

...

Technické parametre:                 EPA                                                                         SZÚ

príkon:                                                                                                                         13,91 kW

výkon men./max: 10,6 kW po dobu 10 hodín na jedno naloženie                                 11,6/15 kW

max.tepelný príkon: 131 KW (údaj na jedno plné naloženie pri optimálnom výkone)

účinnosť: 81% pri optimálnom výkone (testované hodnoty EPA 75%)                            83,14 %

vykurovacia plocha: 102 - 223m2

doba horenia: až 30 hodín pri ekonomickom režime

emisie: 0,97g/hod

veľkosť ohniska: 0,077m3

dymovod: 152mm

kapacita dreva v ohnisku: 18,6kg mäkké, 26,3kg tvrdé

hmotnosť: verzia s podstavcom 188kg, verzia s liatinovými nožičkami 175kg

spotreba dreva:                                                                                                                3,15 kg/hod

Každá verzia je v základnom čiernom prevedení. V príplatkovom prevedení je možné doobjednať saténové prevedenie dvierok a liatinových nožičiek.

Viac foto viz: galéria

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie