SK CZ HU DE

Royal Guardian

Royal Guardian 3001 - Blaze King

Royal Guardian 3001 - Blaze King

Jedinečné a ďaľšie cenovo veľmi dostupné kanadské krbové kachle Royal Guardian 3001 od popredného výrobcu Blazeking, výrobca USA/KANADA - ktorý obsadil prvú priečku v celosvetovom meradle EPA v účinnosti , efektívnosti horenia, výške emisií produktov a celkovej dľžke horenia dreva.

Ak hľadáte "mercedes" medzi výrobcami kachlí - Vaša voľba je správna - je ním práve Blaze King.

Je to práve firma Blazeking, ktorá vynašla v r.1983 prvé hybridné kachle za použitia teplovzdušného systému vykurovania a katalytického konvertora. V r. 1984 získala prvé vyhlásenie o zhode s č.001 v Severnej Amerike pre prvé kachle s čistým spaľovaním.

Účinnosť skutočných nameraných hodnôt dokazujú testy meraní agentúry EPA, ktoré sú odrazom reálneho fungovania kachlí.

Royal Guardian 3001 sú krbové kachle v klasickom kanadskom prevedení designu, s integrovaným veľkým popolníkom, pohľadom na prekrásny oheň, štandardným podstavcom typickým pre kanadské i americké pece.

Klasické krbové kachle Blaze King - Royal Guardian 3001 vďaka nekatalytickej technológii sekundárneho spaľovania ponúkajú dokonalé spaľovanie s priamym pohľadom na oheň. Boli navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu a maximálnu flexibilitu umiestnenia s možnosťou umiestnenia aj pre výklenky.

Ohnisko strednej veľkosti umožňuje eliminovať nepríjemnosti spojené s častým prikladaním dreva. Ohnisko je obložené ohńovzdornými tehlami ktoré umožňujú vysoké sálanie tepla priamo do miestnosti. Sekundárne spaľovanie umožňuje optimalizáciu účinnosti a čistenia skla dvierok.

Teplo a krásu ohňa je možné zvýrazniť pridaním ozdobného rámu dvierok v príplatkovej verzii zlatá alebo strieborná (saténová).

Zvýšenie cirkulácie vzduchu po miestnosti zabezpečuje KIT s ventilátorom, je to príplatková sada obsahujúca výkonný ventilátor s doskami pre uchytenie a cirkuláciu vzduchu okolo plášťa pece.

...

Technické údaje:       EPA                                                SZÚ

príkon:                                                                         15,02kW

menovitý výkon/max: 12kW                                      11,31/15 kW                  

šírka x výška x hľbka: 635 x 813 x 610mm

veľkosť základne: 458 x 635mm

hmotnosť: 137kg

veľkosť spaľovacej komory:         0,049  m3

dymovod: o153mm

rozmer otvoru dvierok: 342 x 210mm

rozmer dvierok: 406 x 216mm

vykurovacia plocha:         120 m2

max. rozmer polien: na šírku 40,6cm

emisie EPA: 5,8g/hod.

doba horenia na jedno naloženie : 5,3 - 7,5 hodín

celková účinnosť/max. účinnosť: 71,1 / 82,9%             75,29%

odolnosť keramického skla: 760°C

spotreba dreva:                                                               3,4kg/hod

možnosť prídavného ventilátora (sada skladajúca s  dvoch ventilátorov a krytu -KIT)

Viac foto viz: galéria

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie